Kaip pasirinkti savo figūrai tinkamą vestuvinę suknelę?

Kaip pasirinkti savo figūrai tinkamą vestuvinę suknelę?

Klausimas, kuris pagauna moteris vos tik pradedant rinktis vestuvines sukneles. Kaip neprašauti? Kaip pasirinkti tinkamai? Juk visos norim atrodyti įspūdingai, išskirtinai ir vertos didžiausio VAU 🙂

 

Čia pateikiame patarimų, pagal figūros formas:

  • Kriaušės forma – moterys, turinčios platesnę apatinę dalį turite ieškoti suknelės, kuri lėtai išplatėtų, formuojant jūsų figūrą nuo juosmens žemynir sukurtų A formą. Tokiu būdu pabrėšite liemenį – jo ploniausią dalį – ir nukreipsite dėmesį nuo plačių klubų ir šlaunų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į medžiagą, kurią renkatės. Rekomenduojama tvirtesni audiniai kaip satinas, mikado šilkas ir kitos medžiagos, kurios neaptemps jūsų formų, tačiau turės gerą kritimą. Norint paryškinti liekną viršutinę dalį, galite svarstyti apie bodį, tinklelį sunėriniais ir su V formos iškirpte.

 

Keletas pavyzdžių kriaušės formos figūrai, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Aida 1 Asia 1 Lamia 1

 

  • Obuolio forma – moterims, kurios neturi ryškios liemens linijos, reiktų sutelkti dėmesį į sukneles, kurios akcentuos ploniausią jūsų juosmens dalį, t.y. idealiu atveju suknelė turi išplatėti nuo ploniausios juosmens dalies. Labai tinkami korsetai, nėriniai, ar kiti puošnūs akcentai. Gili V iškirptė taip pat tinkama obuolio formos figūrai. Dėmesio! Venkite trimito formos suknelių, kurios tik pabrėš jūsų plačiausią kūno dalį, prailgins liemenį ir sutrumpins kojas.

 

Keletas pavyzdžių obuolio formos figūrai, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Mariam 3 Zahra 1 Deniz 2

 

  • Smėlio laikrodis – šios figūros požymiai: krūtinės linija lygi klubų linijai, ryškus liemuo. Svarbiausia paryškinti tai, ką turite gražiausio – liemuo, liemuo, liemuo! Jokiu būdu jo neslėpkite. Puikiai tinka suknelės, kurios išryškina jūsų nepriekaištingą figūrą, neslėpkite pečių linijos – kas šiemet ypač madinga, taip pat ir su V formos iškirpte atrodysite ne mažiau įspūdingai. Puikiai tinka ir diržai liemens srityje, jie dar labiau išryškins jūsų liauną liemenį. Tačiau yra ir ko reiktų prisivengti: žeminto ar prailginto liemens suknelių, aukšto ar itin uždaro kaklo.

 

Keletas pavyzdžių smėlio laikrodžio formos figūrai, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Ayin 2 Agnesa 2 Azalia 2

 

  • Stačiakampio forma – nedidelė krūtinė ir gan neryški liemens linija, platoki klubai. Svarbiausia šiai figūrai akcentuoti lieknas rankas ir plonas kojas. Sukurkite liemens iliuziją! Jums puikiai tinka apnuoginti pečius, atviros iškirptės. A linijos arba pieštuko formos vestuvinė suknelė – puikus pasirinkimas. Ploniausią liemens vietą galite akcentuoti dirželiu. Tačiau jums teks atsisakyti trumpinto kirpimo viršutinės dalies (jei suknelė susideda iš top’o ir sijono), kvadratinės kaklo iškirptės, žeminto liemens, tiesaus kirpimo suknelių.

 

Keletas pavyzdžių stačiakampio formos figūrai, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Yasmin 1 Rima 1 Amina 2

 

  • Sultinga krūtinė – turite ką turite, tad ir didžiuokitės! Jūs atrodysite klasiškai, su tinkamai parinkta iškirpte, tuomet ir jūsų veidas nušvis ir dekolte parodysite ne per daug. Jei svajojate apie suknelę be petnešėlių, rinkitės širdelės formos iškirpte, denkite papildomu audiniu, ypač tinka blizgus, tik nesirinkite tiesaus kirpimo tiesiai per krūtinę. Seksualiai krūtinei pridengti puikiai tinka kūno spalvos tinklelis.

 

Keletas pavyzdžių turinčioms sultinga krūtinę, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Darlyn 2 Deniz 2 Narmin 2

 

  • Liekna ir aukšta – trimito formos suknelės sutekančios į A liniją yra idealus pasirinkimas. Nepamirškite suknelės dizaino, kai kirpimas eina iškart po talijos, taip suteiksite ilgesnių kojų iliuziją. Audinys ir ornamentika gali būti ten kur trokštate! Smulkios moterys turėtų vengti „oversized“ vestuvinių suknelių stiliaus. Jeigu esate itin liekna, venkite žeminto liemens ir netaisyklingų kirpimų sijonų, kurių ilgis spindis virš auliukų.

 

Keletas pavyzdžių taukštoms ir lieknoms, kuriuos rasite pas mus studijoje:

Salma 2 Aisa 2 Djamia 3

 

O geriausias vaistas – atvykti pas mus į DIVA studiją ir matuotis, matuotis, matuotis! Čia jūsų laukia ne tik suknelės, bet ir maloni atmosfera, kavos puodelis, patarimai ir kaip gi be šampano taurės už jūsų ką tik išsirinktą savo svajonių suknelę? Laukiame Jūsų!

Be komentarų

Pridėti komentarą