Įspūdžiai iš išteku.lt vestuvių parodos 2016

Įspūdžiai iš išteku.lt vestuvių parodos 2016

Diagnozė – paroda DIVA – vestuvių mados studijai – pavykusi!


 

Pirmadienis dažnam iš mūsų sunkus, kai atsikeli su sutinusiais paakiais, noru miegoti dar bent 5 minutes ir paliktais visais tik įmanomais telefonais namuose. Kam nepasitaiko. Kita vertus, visa tai byloja, apie besąlygiškai atiduotą energiją visą savaitgalį vykusioje parodoje.

 

Galvojam labai paprastai, jeigu išdalinom daugiau nei 400 vnt. skrajučių, užmezgėm daugiau nei 200 asmeninių kontaktų su būsimom nuotakom, susitarėm dėl per 30 konkrečių vizitų, stende praplepėjom su Jumis ~14 valandų per dvi dienas, netikėtai papuošėm viena mūsų suknelių užėjusią į stendą Inetą Stasiulytę bei iš jos susilaukėm smagių komplimentų apie DIVA studijos asortimentą, suvažinėjom Kaunas-Vilnius-Kaunas per 1000 km., suvartojom gerus tris litrus kavos, šypsenas išmatavom ne centimetrais, o metrais ir galų gale pabaigoje, namuose, turint 2% energijos (nueiti iki lovos) sumaišius akių lęšių skystį su micelininiu vandeniu – diagnozė tik viena – PARODA PAVYKUSI.

Taip, tiesa, dalyvavome pirmą kartą, su DIVA prekiniu ženklu esame visiškos naujokės Lietuvoje, tačiau labai džiaugiamės sulaukusios tokio susidomėjimo tiek iš būsimų nuotakų, tiek iš kolegų (čia mums didžiausias komplimentas), tiek iš fotografų. Mūsų lūkesčiai nebuvo minimalūs, tačiau pasiekti rezultatai, garbės žodis, viršijo mūsų lūkesčius. Tuo labai džiaugiamės ir pažadame, neleisime sau užmigti ant pirmųjų laurų, stebinsime Jus išskirtinėmis suknelėmis ir toliau, o dabar siunčiame linkėjimus visoms merginoms su kuriomis spėjome pabendrauti parodoje!

Su kuo nespėjome, laukiame Jūsų skambučių ir vizitų!

O dabar dalinamės per savaitgalį fotografų užfiksuotomis akimirkomis.

Didžiausias AČIŪ Jurgitai Lukos už nuotraukas! Tavo matymas per objektyvą ypatingas…

Antrą parodos dieną mūsų suknelė palaikė kompaniją prabangiam Rolls Royce ir įspūdingam dekorui vadovaujamam
Antano Mažono ir Lino Zieniaus! Nuotrauka Dariaus Kučio

Sekmadienį, esant mažesniam klientų srautui, gavom šiek tiek ir prisėst, ir papietaut.

Štai ir mūsų Ineta pasipuošusi Lorenzo Rossi Ludjein suknele smagiausių kaimynų stende 🙂

 

Gražuolė iš Crystal Design Luxury kolekcijos per Dariaus Kučio objektyvą.

Pavargusios, bet iki pirštų galiukų laimingos Agnė ir Daiva..

Be komentarų

Pridėti komentarą