Studijos būsimas interjeras

Studijos būsimas interjeras

Jau kas kas, bet mes su kolege mėgstame pasidžiaugti mažais dalykais. O juolab, kad šįkart ne toks ir mažas.

Kai tik užgimė mintis, kad turime noro ir galimybių atidaryti Kaune vestuvinių suknelių butiką, pradėjome svajoti apie patalpas. Dažniausiai kur suknelės – ten vitrininiai langai. Aplankėme keletą tokių patalpų ir visgi nusprendėm, kad norim kažko seno, kažko autentiško, kažko, kas jau paliesta istorijos.. Ir nežinau, ar mums pasisekė, ar taip jau likimas sudėliojo, bet istorijos (ir ne bet kokios) paliestas patalpas radome itin greitai. Po pirmo skambučio patalpų savininkas mus pakvietė į susitikimą apžiūrėti patalpą gyvai, pasitikslinam, ogi simboliškai – būsimos studijos dešinėje Vytauto bažnyčia. Atrodo susiję, vestuvinės suknelės + bažnyčia. Maža to, tai buvęs Juozo Tumo Vaižganto butas, kuris buvo ne tik aktyvus visuomenės veikėjas, istorikas, bet ir kunigas. Wow. Mums jau akutės plačios, galvojam sau – gera pradžia. Užeikim. Užėję nebenorėjom išeiti… Taip, patalpos visiškai apleistos, nerestauruotos, sienose žiojėja skylės, nėra net lubų, vaikštome išdaužytomis grindimis, liečiame sienas lyg liestume to meto istoriją ir čia suveikia fantazija, kaip viskas galėtų atrodyti. Ir nenorim išeiti. Ir neišeinam, nusprendžiam praktiškai vietoje, kad čia įsikurs DIVA studija. Iš čia išleisime nuotakas tiesiai į bažnyčią. Čia jos leis vestuvių rytą su vizažiste ir fotografais. Čia jas puošime. Čia saugosime paslaptis apie vestuvinę suknelę nuo jaunikių. Čia lauksime nuotakų su draugėmis matuotis svajonių vestuvinės suknelės. Čia jas vaišinsime kava ir neskubinsime. Taip, ČIA ir niekur kitur.

Nuo patalpų pasirinkimo prasidėjo svajonės, kaip visa tai turėtų atrodyti. Su Daiva mes maksimalistės, jei jau apsiimam kažką daryti, tai siekiam geriausio. Turėjom daug minčių, bet taip reikėjo žmogaus, kuris jas sudėliotų į vietas ir nupieštų vaizdinį kur link mes eisime su šios studijos interjeru. Ir čia sekė jau antras geriausių mūsų pasirinkimų (po patalpų), interjero dizainerė Kristina Grybaitė. Apsilankius patalpose kartu, nebuvo iš abiejų pusių abejonių, kad dirbsime kartu.

Visa tai buvo rugsėjį.. O dabar jau lapkritis. Ir dabar mes turime kuo džiaugtis, nes Kristina mus nudžiugino interjero vizualizacijomis. Dabar mes jau žinome, kad visos mūsų svajonės pasitikti kiekvieną nuotaką kaip karalienę – išsipildys. Šiuo džiaugsmu norime pasidalinti ir su jumis. Mums svarbi kiekviena detalė, kiekvienas krėslas, kiekvienas šviestuvas, kiekvienas gėlės žiedas…

Be komentarų

Pridėti komentarą