Populiariausia parodoje

Populiariausia parodoje

Atskleista vieša paslaptis, kad šį savaitgalį DIVA studija dalyvavo vestuvių parodoje Kaune „Mano tobulos vestuvės“. Kai jau atrodo, kad nereiks tris dienas važinėti į Vilnių (nes paroda Kaune, mes irgi Kaune), tavo viltis ima ir sugriauna šventės organizatorė su sakiniu „stendus įsirenginėsim šeštadienį iš ryto“.

.

Tiesa, tai nuskambėjo kaip nuosprendis, bet kita vertus, nebuvo taip ir blogai. Kaip sako, anksti kėlęs – nesigailėsi 🙂 tad 6dienį ryte suskubom prie savo stendo. Štai ir mes, pasiruošę, pasipuošę, nusiteikusios pabendrauti su nuotakomis ir dėkingos fotografei Jurgita Lukos už nuotraukas!
15135815_1275538859169513_7657843525811608126_n

15078827_1275538892502843_854152262253401096_n

Antra tiesa, mūsų produktas – išskirtinės suknelės, tačiau su stendo dekoravimu turim problemų, pripažįstam, pažadam pasitaisyti ir pateikti sukneles įdomiau.
.

Pamiršus apie stendą, džiaugiamės, kad šįkart jautėmės itin gerai, kadangi dauguma parodos lankytojų buvo kauniečių, kurioms nereiks derintis atskiro atvykimo iš kito miesto į studiją Kaune (nors verta 100% ir jūs tikrai tai žinote), tad nudžiuginom daug nuotakų. Ir apskritai, mes mėgstam džiuginti 🙂
.

Tenka pripažinti, kad nudžiugino ir mus būsimos nuotakos, kurios priėję prie stendo tyliai sušnabžda viena kitai „vaaaa čia taaaa studija“, „oho kokios suknelės“, „tai mes čia tik dėl jūsų atvykom“, „taip, taip, mes žinom Lorenzo Rossi dizainerį, tik negalvojom, kad jo suknelių galima rasti Lietuvoje“, „- žiūrėkit, aš turiu svajonių suknelės nuotrauką, bet niekur niekaip nerandu, gal kažką bent panašaus turėsite? – turėsim būtent šitą!“ (čia jau reikėjo pamatyti nuotakos akis)… Galėtume Jūsų klausytis ir klausytis…

.

Žinoma žinoma žinoma, mes analizuojame jūsų poreikius, svajones ir žvilgsnius. Todėl po abiejų parodų jau galime drąsiai įvardinti favoritę suknelę, į kurią krypo labai daug žvilgsnių. Štai ji, Milla Novos mados namų atstovė Milena:

.milena milena-3 milena-2

Parodoje Mileną įamžino Agneta Šepetkaitė, kuri netyčia pagavo ir mane su Daiva tupinėjančias aplink sukneles 🙂 kas gi jomis geriau pasirūpins nei mes!

agneta-sepetkaite2 agneta-sepetkaite

Galbūt keletą merginų nuvylėme, kad stende pasimatuoti buvo negalima. Bet šiuo klausimu mūsų požiūris labai aiškus – viskam turi būti sava vieta ir savas laikas. Mūsų nuomone nuotaka turi atvykti į jai pritaikytą erdvę, kur gali drąsiai ir patogiai pasimatuoti įvairių suknelių, pasitarti be skubėjimo, kur pasimatavus suknelę į ją nesmigs jokie pašaliniai žvilgsniai, kur bus didelis veidrodis ir apims jausmas „TAIP, aš tikrai išteku!“. Juk vestuvės ne tik formalumas, nepamirškime dėl ko viską darote, tai turi būti jausmas. Todėl nemesim kelio dėl takelio 🙂 tuo pačiu norėčiau paminėti, kad mūsų sukneles bus galima pasimatuoti kitą dieną po Loreal Baltic bridal show Kempinski viešbutyje Vilniuje. Tam bus skirta visa diena ir sukurta speciali erdvė, kur jūs tikrai pasijusite išskirtinė nuotaka, daugiau informacijos rasite čia: Loreal Baltic Bridal show room suknelės – vienintelė proga pasimatuoti.
.

Taip pat dėkojam lrytas.lt portalo fotografui Gintautui Bitvinskui, kad užsuko pas mus į stendą ir nupyškino išsišiepusias 🙂 tokios mes visad pasiruošusios priimti Jus! Daugiau apie parodą galite paskaityti čia.

g-bitvinskasg-bitvinskas2

Na ir summa summarum, parodą pabaigėm smagiu kolegų susitikimu pas mus stende ir šampano turės dūžiu už buvusius, esamus ir būsimus projektus. Kartu mes JĖGA! Kadangi visiems jau terūpėjo šampanas ir plepalai, tad nuotraukų nebus :)) bet dalyvavusiems siunčiam pačius šilčiausius linkėjimus!

 

Be komentarų

Pridėti komentarą