2017 m. vestuvinių suknelių tendencijos

2017 m. vestuvinių suknelių tendencijos

Metai iš metų vestuvių mada nemiega. Žinoma, nėra taip, kad pasikeistų viskas iškart, tačiau nėra ir taip, kad nesikeistų niekas. Kiekvieni metai atneša naujų vėjų į vestuvių madas.

.

Šiandien norime su jumis pasidalinti šauniu Marijos Palaikytės interviu specialiai „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginiui, kuris vyks 2017 m. sausio 18 d. Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, kur susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. Renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione (tekstas iš čia).
Vakarą atidarys netradicinis bendras projektas, kuriuo bus pristatoma 2017 m. nuotakų pasaulyje vyraujančias tendencijos:
DIVA studijos suknelės
Floristai ant ribos netradiciniai sprendimai su gėlėmis
Loreal kosmetikos Carolina.lt salono makiažai ir šukuosenos

Transliaciją tiesiogiai galėsite stebėti nuo 19 val. Delfi TV. O jau kitą dieną, užsiregistravusioms nuotakoms bus suteikiama išskirtinė galimybė pasimatuoti visas podiumo sukneles, tarp jų ir įspūdingiausias DIVA studijos sukneles, tad lauksime Jūsų, mielos nuotakos, sausio 19 d. nuo 17 val. su šampano taure „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje SHOW ROOM’e. Registracija vyksta el. p. armina@myday.lt

.

Grįžtant prie 2017 m. tendencijų, norime pasidžiaugti, kad visoms Marijos įvardintoms tendencijoms turime suknelių ir ne vieną, ir dažniausiai vienoje suknelėje po koletą tendencijų (pvz. su pridedamu šleifu ir nuleistais pečiais). Didžiuojamės, kad dizaineriai, kuriuos mes atstovaujame, kuria ir diktuoją madą, todėl ir jūs, būsimos DIVA studijos nuotakos, būsite ‘up to date‘. Lyg ką tik nužengusios nuo podiumo, stilingos, pasaulinių tendencijų atstovės 🙂

.

2017 m. vestuvinių suknelių madoje išskiriami šie aspektai:

  • Akcentuotas ir išdidintas kaspinas

Asia 2

  • 3D aplikacijos, ypatingai su gėlėmis

milena-3 Mariam 3 Zarana 3 Latifa 3

  • Apnuoginti pečiai

adalia Aida 1 Azalia 4 Jana 1

  • Ilgos rankovės

Agnesa 2 Alben 5 Leyan 2 2

  • Spalvos ir atspalviai

Lamia 1 Yasmin 1 Zarana 4 Zafir 1

  • Gilios V formos iškirptės

Djubi 1  Amani 2 rien

  • Naujai atgimsta įspūdingos pūstos/princesiškos suknelės

chantale ellery Mariam 3

  • Pridedami šleifai

Ludjein 3  Alia 1 Gabriela 2

 

O žinote ką? Ir čia dar ne viskas 😉

 

Be komentarų

Pridėti komentarą