Sekmadieniniai suknelių iššūkiai

Sekmadieniniai suknelių iššūkiai

Susigalvoti pačioms sau darbo ir vis naujų iššūkių mums nenaujiena.. Ypatingai, kai gauname vis naujų suknelių, jos vis gražesnės, ir jas vis labiau ir labiau norime parodyti plačiąjai auditorijai. Taip nutiko ir šįkart..

Geriausios mintys kyla netikėtai arba prieš užmiegant. Sunku net sudėlioti sakinius nuo ko viskas prasideda, bet visuomet aišku, kuo viskas pasibaigia 🙂 šįkart prisijungėme prie labai šarmingo restoranos Floros simfonija vidinio kiemelio atidarymo Kaune. Pas mus tokių vietų nedaug, tad nusprendėme tradicinį kelią su įprastu nuotakos makiažu ir šukuosenomis pamiršti. Tą padaryti tikrai nėra sunku, nes aš su Daiva mėgstame lipti per langą netgi kai atidarytos durys 🙂 tačiau net ir pirmadienį, po juodai darbingo savaitgalio, po stipraus kavos puodelio ir vis dar smėlėtom akim, aiškiai ir ryškiai suvokiame, kad be komandos, kuri nuolat su mumis esame beginklės. Šios komandos didžiausia dalis vizažistės ir plaukų stilistė, tai dalis, kuri neklausinėja, o tiesiog ima ir padaro geriau nei galima tikėtis. Tokiais žmonėm galim pasitikėti aklai, tai, žinokit, tą ir darom. Sandra Žukauskienė, Rugilė Bliujūtė ir Liubov Bulatovič Bondarenko – kartu ir į karą, tik su daug teptukų 😀

IMG_3528_WEB

Kitas X faktorius, kuris nuolat kelia didelį džiaugsmą, tai merginos, kurios sutinka susidraugauti su mūsų atstovaujamom suknelėm. Dažnu atveju susidraugauja artimai ir išsiskriti būna sunku 🙂 modeliams visad noris dėkoti ilgiausiai, nes merginos aukoja savo brangų laiką, poilsį ir vietoj to susirenka iš įvairių miestų į mūsų siūlomas avantiūras. Ačiū čia per mažai, bet didesnio žodžio nėra 🙂 Neringa, Raimonda , Rugilė, Monika, Viktorija, Viktorija jaunesnioji 🙂 Jūs mūsų smogiamoji galia sekmadienio vakarą! Neįmanoma jumis nesižavėti..

IMG_3484_WEB

Faktorius, be kurio mūsų modeliai būtų mažiau pasipuošę – dizaineriai, kuriuos drąsiai ir iškeltomis galvomis atstovaujame. Suknelės, kurios apsigyvena DIVA studijoje, negyvena nieeekur daugiau visame Pabaltyje, kuo toliau, tuo daugiau šia mintimi susižavi ir dizaineriai. Mūsų bendras tikslas ne kiekybė, mes norim, kad kiekviena nuotaka būtų ypatinga, rastų kaip išreikšti save, todėl ir suknelių stilių turime studijoje kuo įvairiausių. Šįkart pasipildėme romantika, vėju plaukuose, laisvomis sielomis, lungvumu, levandų laukais.. Nauja dizainerė, kuri kuria boho stiliaus sukneles – Natasha Bovykina, nuo šiol Lietuvoje jos kuriamus grožius rasite DIVA studijoje. Jau gerai žinoma dizainerė Oksana Mukha, kurios suknele pasidabino Vaido Baumilos mylimoji Monika Jasionytė. Psss psss suknelė iš 2018 m. kolekcijos, tik niekam nesakykit, nes gavom „po blatu“ 😉 na ir į romatišką būrį merginų įtraukta žuvytė, kurią atstovauja Anna Sposa, tai firma, kuri nepasididžiuoja ir į savo kolekcijas įtraukia sukneles atsižvelgdami į mūsų svajones. Jų suknelių turėsime nedaug, bet pažadam, pačias ypatingiausias, kurių vėlgi, nerasite niekur kitur, tik pas mus 🙂

Diva - Nimfos - Jurgita Lukos Photography-048_WEB

Be visa ko, vieną vakarą bevartant krėslų albumą, šovė (panašu ir pataikė) mintis, kad  tie krėslai tiesiog sukurti mūsų miško nimfoms. Šią idėją iškart su dideliu sprogimu galvoje aprašiau Ievai, kuri be dvejonių padėjo išpildyti pirminę mintį. Ieva atstovauja Obsession įmonę, kur randama tokio grožio lauko baldų, kad net sunku įsivaizduoti. Be jų būtų buvę taip sunku pasiekti norimą rezultatą..

Diva - Nimfos - Jurgita Lukos Photography-041_WEB

Na ir žinoma.. fotografė, kuri pastaruoju metu dažnai su mumis – Jurgita Lukos. Net nežinau, ar galėtume rasti geriau, bet kol nėra poreikio ieškoti ir Tau nenusibodome, tol net nėra prasmės apie tai galvoti.. Jurgita irgi tas žmogus, kuriam aiškinti ar plačiai pasakoti nereikia, žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą, nuotraukos sutvarkomos šviesos greičiu ir trypčioti per fotosesiją niekad netenka ilgai. Čia jau matyt – kai moki, netrunki. Kviečiu pasižvalgyti po galeriją, kur nuostabios miško nimfos įsitaisiusios Obsession povuose, svajingai kurpia slaptus planus..apie kuriuos dar nieks nesužinojo..ir galimai nesužinos. 🙂

P. S. su papuošalais šįkart visai netikėtai, bet šauniai, nuotakų įvaizdį papildė Ivetos aksesuarai. Tokių šiltų žmonių nedažnai sutinkama.

…ir visgi eiti netradiciniu keliu – įdomiausia.. ir jeigu uždaryt langus, mes eisime per venteliaciją 😀 😀 nes kai susitinka dvi rįžtingos ir aikštingos moterys, atsidaro DIVA studija. Ir čia dar tik pradžia. Bet čia buvo paslaptis. Nežinau, ar ne per daug paslapčių šiandien atskleista..

Capture

Kitokių įspūdžių apie šį renginį rasite spaudoje:

 

 

 

Be komentarų

Pridėti komentarą