Susižadėjau! Kada rinktis vestuvinę suknelę?

Susižadėjau! Kada rinktis vestuvinę suknelę?

.

Mielos būsimos nuotakos,

.

kasdien sulaukiame dešimčių žinučių ir skambučių su klausimais, kada galime atvykti rinktis vestuvinės suknelės 2018-ųjų metų vestuvėms. Supraskite mus teisingai, tikrai ne pasiskųsti, o pasidžiaugti norime, kad jūs domitės DIVA studija, rašote, skambina, klausiate, su nekantrumu laukiate vizito pas mus, sąžiningai atliekate namų darbus ant lapelių susirašydamos sukneles, kurias žūtbūt norite pasimatuoti, atvykstate ir išvykstate su didžiausiomis šypsenomis. Tik dėl jūsų mes naktimis nemiegame – tvarkome sukneles, randame sprendimus iš kurioziškiausių įvykių, ieškome nuolat įdomesnių, įspūdingesnių, pasaulinėmis tendencijomis alsuojančių suknelių. Randame – ir tuo labai didžiuojamės! 🙂 Tačiau norime ir jums šį bei tą papasakoti apie vestuvinių suknelių matavimąsi ir tam tinkamą laiką.
.

Labai nuliūdina skambučiai su turiniu „Man ir draugei neseniai pasipiršo, tai norime sau tokią pramogą pasidaryti, pasimatuoti suknelių, pažiūrėti kas tinka“.. labai nuoširdžiai džiaugiamės, kad jums pasipiršo, tai išties svarbus gyvenimo tarpsnis, tačiau mes dirbame ne pramogų sferoje 🙂 nesmerkiame jūsų už tokį požiūrį, tik norime išsakyti savo nuomonę, kad jūs ateinate pasilinksminti – o mums tai darbas (šiuo atveju visiškai netikslingas). Ar galite pasakyti fotografui, kad valandą pasibandom fotosesiją, jeigu patiks nuotraukos tada jus pasirinksime vestuvėms? Atrodytų įdomiai 🙂 Juk ir pas dizainerį einate ne pramogauti, o su konkrečiu tikslu, kad sukurtų būtent jums vestuvinę suknelę ir nuo pirmo vizito pradedate bendradarbiavimą. O jeigu dizaineris išsiunčia jus į salonus pasimatuoti „kas tinka“, tai pagalvokite ar išties tas žmogus dizaineris, ar siuvėjas.

.

Ieškoti vestuvinės suknelės dar šį rugsėjį, spalį – šiek tiek ankstoka (su tam tikromis išimtimis, pvz. gyvenate užsienyje). Mūsų laikas kol kas dar labai reikalingas šių metų nuotakoms, tad norisi kad tiek jūs, tiek mes jį leistume tikslingai. Tačiau, jeigu nuspręsite, kad nebeišlaukiate arba kad naujausios kolekcijos kol kas nedomina, mes jūsų labai lauksime, vizito kaina 20 eur/valanda. Nuo spalio pabaigos – matavimasis nemokamas.

Beje, su džiaugsmu pranešame, kad visą spalio mėnesį vyks suknelių išpardavimas, tad labai lauksime nuotakų, kurios nori juo pasinaudoti. Išpardavime bus ne tik dėvėtos suknelės, bet ir naujos. Apie išpardavimą informuosime rugsėjo pabaigoje plačiau. Išpardaviminių suknelių matavimasis nemokamas.

.

Na o čia įvairūs atsakymai, į jūsų dažnai užduodamus klausimus:

 • naujas 2018 m. kolekcijas gausime dalimis nuo spalio iki sausio. Suknelių bus įspūdingų, tad, nuoširdžiai  sakau, palaukti verta 😉
 • jeigu vestuvės kitą vasarą, optimalus laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės – gruodis, sausis, vasaris
 • pasilikite 4-5 mėn. iki vestuvių datos – taip žinosite, kada daugmaž jau reiktų pradėti paieškas
 • vestuvinės suknelės užsakymas pardavimui užrunka iki 4 mėn.
 • galimi dydžiai nuo 36 iki 42
 • prieš apsilankant sutudijoje primigtinai siūlome peržvelgti mūsų siūlomą asortimentą (www.divastudija.lt ir https://www.facebook.com/DIVAstudija.lt/), taip vizitas bus tikslingiausias
 • suknelių matavimosi metu geriausia dėvėti baltus apatinius, atvykti be makiažo
 • suknelių matavimasis nemokamas
 • užsisakius suknelę:
  • nuomai imamas 300 eur avansas
  • pardavimui imamas puse suknelės kainos avansas
 • atvykstant matuotis savo batelių turėti tikrai dar nereikia
 • fotografuoti vizito metu neleidžiame
 • jeigu užsirašote, bet negalite atvykti, labai prašome informuoti

Viliamės, kad nenuskambės kaip „Tėve mūsų“, nes blogo įrašas darytas su nuoširdumu, kava pašonėje ir nuotakos dovanotais triufeliais 🙂 tiesiog atskleidėme jums savo virtuvę, manom bus naudinga ir kitąmet išleisime dar didesnį ir įspūdingesnį būrį nuotakų!

.
KEEP CALM AND CHOOSE YOUR WEDDING DRESS IN DIVA  STUDIO 😉

Be komentarų

Pridėti komentarą