Išteku.lt fashion show

Išteku.lt fashion show


Kad mėgstame dalyvauti įvairiuose renginiuose, tai jau niekam ne paslaptis. Tik dažnai vis dar klausia „kodėl“? Nes juk tiek laiko, pastangų, finansų kainuoja. Kodėl? Nes turime ką parodyti!

.

Šiemet kaip ir kasmet, sunkiausias darbas buvo atsirinkti TIK 10 suknelių, nes vertų išeiti ant podium atrodo turime ne dešimtimis, o greičiausiai šimtais. Tai kas dar nežygiavo jokiu podiumu pasaulyje, o mes jau turime, rodome, šviečiame nuotakas. Todėl visad labai atsakingai atsirenkame demonstruojamą kolekciją ir puikiai pagrįstume kodėl būtent ši suknelė, o ne kita. Kiekviena jų atspindi stipriausiai išreikštas naujausias vestuvinių suknelių tendencijas pasaulinėje madoje. Džiaugiamės galinčios Lietuvoje parodyti sukneles, kurios kątik žingsniavo New York mados savaitėje ar Barcelona mados šou ir suteikti prieskonį Lietuvoje kuriamioms vestuvinėms suknelėms.
Mūsų atstovaujami prekiniai ženklai:
– Milla Nova
– Milla by Lorenzo Rossi
– Wona concept (Crystal design)
– Eva Lendel
– Oksana Mukha
– Anna Sposa

Ačiū Darius Kučys už nuotraukas:

Buvo sunku, bet mums kaip visad – patiko, tad kol kas sakome „iki kitų metų“ arba iki susitikimo studijose 🙂 Visad jūsų maloniai laukiame atvykstant ir renkantis iš vienareikšmiškai geriausio ir plačiausio asortimento Lietuvoje 🙂

Be komentarų

Pridėti komentarą